1 of 1 images
JE Machine Tech 11x17 inch Handgun Cleaning Mat w/Beretta 93 Imprint, Black TS-GT27
Tap Tap to Zoom
- Color:
- Black
- Length:
- 11 in
- Design:
- Beretta 92
- Width:
- 17 in
Code: 3HH-GBM-TSGT42-TS-GT27
MPN: TS-GT27
UPC: 811577032208
$14.99
Product Info for JE Machine Tech Handgun Cleaning Mat, 11x17in
Features/Specifications:
Polyester top with non-slip rubber backing
Easy to clean
Specifications for JE Machine Tech Handgun Cleaning Mat, 11x17in:
| Manufacturer: | JE Machine Tech |
| Color: | Black |
| Fabric/Material: | Rubber, Polyester |
| Gun Type: | Handgun |
| Length: | 11 in |
| Design: | Beretta 92 |
| Dimensions: | 11 x 17 in |
| Width: | 17 in |
Features of JE Machine Tech Handgun Cleaning Mat, 11x17in:
- Polyester top with non-slip rubber backing
- Easy to clean
Package Contents:
- JE Machine Tech Handgun Cleaning Mat, 11x17in